Memoriál prof.Pelikána

Dne 14.5.2022 jsme se zúčastnili dětského turnaje v našem regionu.Jednalo se o 4.turnaj regionálního přeboru SD – Polabí Hrálo se ve Školním restaurantu v Českém Brodě-opavdu pěkném prostředí nové školní jídelny v areálu nemocnice.

Turnaje se zúčastnilo 9 našich dětí a to šest v kategorii starších a tři v kategorii mladších (děti do 12 let) .Ve starších se nejlépe umístil Vojta Kubíček se 3 body a to na 30.místě.Kategorii vyhrál Jáchym Kulhánek se 6 body.V mladší kategorii se z našeho klubu nejlépe vedlo Aničce Vlasákové,která se se 4 body umístila na krásném 16.místě.V této kategorii vyhrál se 6,5 body Jan Vaněček z Lysé nad Labem.

Turnaj to byl opravdu pěkný a určitě se všem líbil.Svou premiéru si mezi staršími dětmi odbyl i Bohouš Chadraba,který skoro jako nejnovější člen našeho oddílu musel soupeřit s vytrénovanými hráči.

výsledky mladší

výsledky starší